Joanna Kartasiewicz

Stanowisko:

Research Funding Manager

Opis

Ukończyła socjologię i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim

Joanna Kartasiewicz jest doświadczonym menedżerem i entuzjastką edukacji międzynarodowej. Posiada umiejętności w zakresie zarządzania projektami badawczymi w środowisku międzynarodowym. Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez ponad 15 lat dla wiodących prywatnych uczelni w Polsce oraz w sektorze publicznym. Joanna jest również aktywnym członkiem międzynarodowych stowarzyszeń wspierających internacjonalizację szkolnictwa wyższego oraz menedżerów i administratorów badań naukowych.

Agnieszka Leonkiewicz

Tytuł naukowy:

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Stanowisko:

Asystentka ds. prawnych

Opis

Pomaga w sprawach z zakresu prawa umów, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz innych dziedzin wymagających obsługi prawnej. Pracuje również w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka (DZP) w dziale Infrastruktury i Energetyki. Posługuje się biegle językiem angielskim i rosyjskim.

Anna Przybyło Józefowicz

Tytuł naukowy:

Doktorat z Nauk Politycznych na Uniwersytecie Belgrano (Universidad de Belgrano) w Buenos Aires, Argentynie

Stanowisko:

Manager ds. Komunikacji i PR

Opis

Dr Anna Przybyło-Józefowicz jest odpowiedzialna za dopracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej ICTER.

Posiada 18-letnie doświadczenie w sektorze publicznym i prywatnym, gdzie rozwijała się jako dyplomata, menedżerka, konsultantka, tłumaczka, pisarka i wykładowca uniwersytecki.

Magdalena Samson

Tytuł naukowy:

Studia: SGGW w Warszawie, tytuł Magister inżynier, kierunek: Ekonomia

Stanowisko:

HR and Accounting Officer

Opis

Ukończone: liczne kursy i szkolenia z zakresu HR, zagadnień księgowych i podatkowych. Zajmuję się obszarem HR, obsługą kadrową i płacową. Prowadzę również księgowość oraz ewidencję środków trwałych i wyposażenia.

Barbara Wendołowska

Tytuł naukowy:

Magister Psychologii, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Opis

Specjalista ds. zakupów z ponad 20-sto letnim doświadczeniem w pracy w dziale logistyki, w dziale finansowym oraz w dziale zakupów. Mocne strony to łączenie wiedzy z zakresu transakcji import – export, transakcji trójstronnych i łańcuchowych ściśle związanych z przepisami celnymi, Ustawą o VAT, z wiedzą dotyczącą wytycznych dla momentu powstania obowiązku podatkowego oraz kompletacji dokumentacji niezbędnej do zastosowania odpowiednich stawek VAT. Praca w dziale zakupów pozwoliła na rozwijanie kompetencji z zakresu przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, sprawozdawczości kosztów w programach unijnych POIR oraz doskonalenie umiejętności realizacji wytycznych kwalifikowalności kosztów zgodnie z odpowiednimi Przewodnikami dot. danego projektu. Koordynuje zakupy dla 5 zespołów badawczych Międzynarodowego Centrum Badań Oka. Z wykształcenia mgr psychologii. Prywatnie sportowiec amator. Triathlonistka. Plan na przyszłość – rozwijanie umiejętności prowadzenia dużych projektów. Ukończenie dystansu pełnego IRONMANa.